v2.0
Email wsparcia
Polski
አማርኛ
Deutsch
English (US)
Español (España)
Français (France)
Italiano
日本語
Nederlands
Português (Portugal)
Русский
Tiếng Việt
中文(简体)
Football
Basketball
autocompiled
Masz {zliczyć} scenariusze
Możesz dodać {liczbę} więcej scenariuszy
Aktualizacja
autocompiled
1X2
1X2
Over/Under
Asian Handicap
Double Chance
Both Teams To Score
Correct Score
Asian Goalline
1X2 1st Half
1X2 2nd Half
Handicap Result 1st Half
Handicap Result
Asian Handicap First Half
Witam
Gość
Login
Toggle navigation
Gry
Sygnały zakładów
Zakłady wartościowe
Mobile Version
Install Android App
Zespoły
Dania
Landspokal Cup
2023/2024
- Sezon -
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
- Scena -
1st Round
2nd Round
3rd Round
Round of 16
Quarter-finals
Semi-finals
Final - Aktualnie
- Grupa -
Czynnik domowy
Wydatki ogółem
Dla
Przeciwko
Dla
Przeciwko
Cele
Remisy Procent
Waga
2023/2024:
2022/2023:
2021/2022:
2020/2021:
2019/2020:
Czynnik domowy
Wydatki ogółem
Dla
Przeciwko
Dla
Przeciwko
Cele
Suma:
Obliczona suma:
Avg:
Obliczona średnia:
Domyślny współczynnik aktualizacji
30
Prawdopodobieństwo remisu według różnicy siły drużyny
Symulacja oparta na statystyce
- Waga statyczna -
shots_total
shots_ongoal
shots_blocked
shots_offgoal
shots_insidebox
shots_outsidebox
passes_total
passes_accurate
passes_percentage
attacks_attacks
attacks_dangerous_attacks
fouls
corners
offsides
possessiontime
yellowcards
saves
substitutions
goal_attempts
ball_safe
goals
tackles
injuries
goal_kick
free_kick
throw_in
penalties
redcards
yellowredcards
Zapisz
Autokompilacja Ceny
Automatyczne finalizowanie gier
Wyłączenie trybu dziennika siły zespołu
Wyświetlone
1-100
z
103
rekordów.
Nazwa
Dla
Przeciwko
Dla
Przeciwko
Dla
Przeciwko
Dla
Przeciwko
Cele
Siła
FC Copenhagen
Silkeborg
AB
Horsens
Brøndby
SønderjyskE
Skive
Midtjylland
AaB
B 93
Esbjerg
Nykøbing
Hobro
OB
Næstved
Randers
Nordsjælland
Viborg
Lyngby
Vendsyssel
AGF
Fredericia
Roskilde
Brønshøj
Fremad Amager
HB Køge
Vejle
Kolding IF
HIK
FC Helsingør
Kjellerup
Hvidovre
Brabrand
Frem
Odder
Thisted
Aarhus Fremad
Greve
Næsby
Middelfart
Vanløse
Skjold Birkerod
NB Bornholm
LSF
B 1908
Kolding B
Viby
Otterup
Silkeborg KFUM
KRFK
Oure
Fjordager
Ringkøbing
Varde
Allerod
BSF
Aarhus 1900
OKS
Lyseng
AB Tårnby
Vejgaard B
Ringsted
Frem Sakskobing
FA 2000
Holstebro
Taastrup
KFUM Roskilde
Hillerød
LUIF
Tarnby FF
VSK Århus
Dalum
B 1909
Norresundby
FC Nakskov
VRI
Glostrup FK
Egen
Ishøj
Skjold
Højslev IF
ASA Aarhus
Bispebjerg
Søften
Bredballe
Gørslev
Aabenraa
Dragør
Tune
Amager FF
Avrasya
B 1960
Bagsværd
Frederiksholm Sydhavnen
Gug
Jetsmark
KFUM Odense
Morud/Veflinge
Nibe
Tåsinge
«
1
2
»
Pomoc
×